gülen-yüz-emoji-png-3.png
86a0b974dc1474261c75b77125fb6fa3.png

Gerçekten WİN network aracılığı ile KAZANA biliyor musunuz.. ?

Ekipçe Cevapları merak ediyoruz…!!!

MEMNUNİYETİNİZ olumlu veya olumsuz lütfen yazın….!!!

YILDIZ VER...!!!

BİZ AÇIKLAMA: Bu çalışma memnuniyet düzeyi yüksek olan YATIRIMCI olumlu veya  olumsuz geri yazması DANIŞMAN memnuniyet düzeyi yüksek  olan gayrimenkul,inşaat,emlak olumsuz veya olumlu geri bildirim oranlarının karşılaştırılmasını içeren bir AÇIK alan araştırmasıdır. Kullanılan SOSYAL MEDYA DİJİTAL  son dönemde faaliyetleri YÜKSELEN WİN Network  sitesi üzerinden temin edilmiştir. Bu sitede ÜÇ  farklı değerlendirme imkanı aynı anda sunulmaktadır. Bunlardan ilki YATIRIMCI MEMNUNİYETİNİZ gerçekleştirdiklerimiz SUNULUNAN hakkında verdikleri puanlar ve yazılar diğeri ise olumlu ve olumsuz olarak ayrılan iki açık uçlu bölüme yazılan değerlendirmelerdir. MİSAFİR puanları sitede yer aldığı gibi analiz programına girilirken olumlu ve olumsuz yorumların yer aldığı açık uçlu kısımlara içerik analizi uygulanmış ve ilgili oldukları ana başlıklar oluşturulmuştur. Oluşturulan başlıklar hakkında olumlu ve olumsuz geri YAZILAN  memnuniyet ortalamaları karşılaştırılmıştır. Ayrıca çalışmanın temel amacı olan, memnuniyet düzeylerine göre olumlu\olumsuz geri bildirim oranlarının karşılaştırılması için memnuniyet puanı ve yorum bırakılan konu sayısı arasında çoklu regresyon analizi kurulmuştur. Analiz sonucunda düşük memnuniyete sahip misafirlerin olumsuz geri bildirim düzeyinin yüksek memnuniyete sahip YATIRIMCI olumlu geri bildirim düzeyinden daha yüksek olduğunu görecektir. Sonuç olarak memnuniyetsiz GİRİŞ YAPAN MİSAFİRLERİMİZ olumlu geri yazı bırakma eğilimi memnun kalmış ALICI-SATICI-ARACI olumlu geri bildirim bırakma  MEMNUNİYETİNİZ çalışma azmimizi daha yüksektir....!!!

WİN network

Anahtar Kelimeler

GAYRİMENKUL -İNŞAAT-EMLAK Ağızdan İletişim, Online OLUMLU veya OLUMSUZ Yorumları, Geri Bildirim SUNUYORUZ…!!!

 

 

 

Istanbul is a truly fascinating city with all the secret heavens inside. Every district and spot of Istanbul is separately beautiful but there are some routes where people go come back to their homes in peace. Here, we wanted you to spend a day of your stressful lives in peace and that’s why we searched the most beautiful and peaceful nearby places of Istanbul for you. SURA HOTEL

turkey-logo-10.png

SURA Hotels Blog

Everything About Istanbul! You will need some advice when traveling and visiting Istanbul. Sura Hotels Blog is your travel guide.

ArrowLeftCircle_illustration_UseBackgrou

 SİZİN İÇİN 2021

 

 "Mutlu Etmenin Adresi LuckyWoodStore" sevdiğinizi çok mutlu edecek hediyeleri ve LuckyWoodStore oluşan binlerce ürün seçeneği ile bir tık uzağınızda. Luckywoodstore.sopsy.com kadını nızın kalbini yeniden fethetmenin en kolay yolu!

Hediyeye karar vermekte zorlanıyorsanız örneklerine bakabilirsiniz.

2021 yeni YILA  DEVAM SEVDİKLERİNİZİ MUTLU EDECEK ÖZEL HEDİYELERİ Özel Kampanya Sihirli Kelime           

Bütün özelliklere mi sahip olmak istiyorsunuz?           network paketini edinin…!!!

Mobilya ve ağaç işleme atölyesinin web mağazaları;

    Sana Dair En Güzel Fiyat             ...!

Mobilya ve ağaç işleme atölyesinin web mağazaları;

WİN network Günü Özel 

Mobilya ve ağaç işleme atölyesinin web mağazaları;

                   Hediye Paketi Kaçırma...!

     © 2018-2013 investment realestate construction  marketing sales manager ayhan ERDEMİR            WİN network          www.irongyo.com                                       

kisspng-copyright-symbol-copyleft-regist
kisspng-copyright-symbol-copyleft-regist
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now